جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد
جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد -گروه هدف مدیران پرستاری بیمارستان های استان
در راستای بهبود عملکرد بیمارستان ها و آشنایی مدیران پرستاری بیمارستان های دانشگاه با طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد جلسه آموزشی در تاریخ 26 آذر ماه 96 در محل سالن کنفرانس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه مدیران پرستاری با محورها و اصول طرح اشنا شدند و در پایان نشست به سوالات مطح شده پاسخ داده شد.
 ٠٩:٣٥ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه پرداخت مبتني بر عملكرد 96/8/29
جلسه مدیریتی پرداخت مبتني بر عملكرد 96/8/29
در راستاي اجراي هر چه بهتر دستورالعمل پرداخت مبتني بر عملكرد جلسه اي در تاریخ 29/8/96 در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو با حضور معاونین محترم درمان و توسعه ، مدیران بودجه و مالی دانشگاه ،روسا و مسئولین بیمارستانی از ساعت 8 صبح، برگزار گردید.
 ٠٧:٥٤ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بخشنامه وزیر بهداشت در راستای مصوبه شورای حقوق و دستمزد
بخشنامه وزیر بهداشت در راستای مصوبه شورای حقوق و دستمزد
با عنایت به نامه معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای مصوبه شورای حقوق و دستمزد در خصوص دستورالعمل نحوه پرداخت کارانه پزشکان و نیز به منظور تسهیل، تسریع و ایجاد رضایت مندی در جذب پزشکان در مناطق کمتر توسعه یافته، بخشنامه وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص بندهای (ب) و (ج) ابلاغیه مذکور، ابلاغ گردید. لازم به ذکر است زمان اجرای مصوبه شورای حقوق و دستمزد از زمان ابلاغ بخشنامه مذکور (کارانه بهمن ماه سال 1395) می باشد. متن نامه مربوطه را از لینک زیر می توانید دریافت نمایید. دانلود فايل : letter.rar ( 567KB )
 ٠٩:٠٦ - يکشنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد
جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد
در راستاي اجراي هر چه بهتر دستورالعمل پرداخت مبتني بر عملكرد، دبیرخانه پرداخت مبتنی بر عملکرد جلسه اي آموزشي در روز سه شنبه مورخ 29/01/96 در محل سالن فارابی واقع در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم (ص) از ساعت 8 صبح، برگزار نمود.
 ٠٨:٣٨ - يکشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
پیرو استعلام دانشگاه‌های درخصوص محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف، جلسات کارشناسی در سطح معاونت‌های درمان، پرستاری و توسعه مدیریت و منابع تشکیل و نحوه محاسبه تایمکس کارکنان به روش پیوست اعلام گردید. فایل نامه مربوطه و اکسل نحوه محاسبه را از لینک زیر دریافت نمایید. دانلود فايل : timex.rar ( 1334KB )
 ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>