جلسه پرداخت مبتني بر عملكرد 96/8/29
جلسه مدیریتی پرداخت مبتني بر عملكرد 96/8/29
در راستاي اجراي هر چه بهتر دستورالعمل پرداخت مبتني بر عملكرد جلسه اي در تاریخ 29/8/96 در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو با حضور معاونین محترم درمان و توسعه ، مدیران بودجه و مالی دانشگاه ،روسا و مسئولین بیمارستانی از ساعت 8 صبح، برگزار گردید.
 ٠٧:٥٤ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه محاسبه جزء حرفه‌ای خدمات دیالیز صفاقی در محاسبات کارکرد پزشکان
ابلاغ دستورالعمل نحوه محاسبه جزء حرفه‌ای خدمات دیالیز صفاقی در محاسبات کارکرد پزشکان
درخصوص نحوه محاسبه جزئ حرفه‌ای خدمات دیالیز صفاقی در محاسبات کارکرد پزشکان به پیوست نامه معاون محترم درمان وزارت متبوع جهت محاسبه جزئ حرفه‌ای خدمات دیالیز صفاقی ارائه می‌گردد. برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک نمایید. دانلود فايل : capd.pdf ( 272KB )
 ٠٨:٣٢ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسخ استعلام دانشگاه‌های علوم پزشکی در خصوص سهم ذینفعان از درآمد اختصاصی
سهم ذینفعان از درآمد اختصاصی
در پی ابهام دانشگاه‌های علوم پزشکی، در خصوص نحوه محاسبه سهم پزشکان، کارکنان غیرپزشک، سهم دانشگاه، کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی، دستیاران و سهم مدیریت بیمارستان، پاسخ استعلام به شرح نامه پیوست تعیین گردید.
 ٠٨:٢٥ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بخشنامه وزیر بهداشت در راستای مصوبه شورای حقوق و دستمزد
بخشنامه وزیر بهداشت در راستای مصوبه شورای حقوق و دستمزد
با عنایت به نامه معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای مصوبه شورای حقوق و دستمزد در خصوص دستورالعمل نحوه پرداخت کارانه پزشکان و نیز به منظور تسهیل، تسریع و ایجاد رضایت مندی در جذب پزشکان در مناطق کمتر توسعه یافته، بخشنامه وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص بندهای (ب) و (ج) ابلاغیه مذکور، ابلاغ گردید. لازم به ذکر است زمان اجرای مصوبه شورای حقوق و دستمزد از زمان ابلاغ بخشنامه مذکور (کارانه بهمن ماه سال 1395) می باشد. متن نامه مربوطه را از لینک زیر می توانید دریافت نمایید. دانلود فايل : letter.rar ( 567KB )
 ٠٩:٠٦ - يکشنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
پیرو استعلام دانشگاه‌های درخصوص محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف، جلسات کارشناسی در سطح معاونت‌های درمان، پرستاری و توسعه مدیریت و منابع تشکیل و نحوه محاسبه تایمکس کارکنان به روش پیوست اعلام گردید. فایل نامه مربوطه و اکسل نحوه محاسبه را از لینک زیر دریافت نمایید. دانلود فايل : timex.rar ( 1334KB )
 ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>